Александар Драгович: «Хочу перейти до топ-клубу, але поки зосереджений на грі за «Динамо»

Динамо Київ 3 Грудня, 11:26 1320
Александар Драгович: «Хочу перейти до топ-клубу, але поки зосереджений на грі за «Динамо»  | 19-27
Центрбек київського «Динамо» Александар Драгович прокоментував інтерес до своєї персони з боку італійських «Ювентуса» та «Інтера».

Центрбек київського «Динамо» Александар Драгович прокоментував інтерес до своєї персони з боку італійських «Ювентуса» та «Інтера».

«Це важливий момент у моїй кар᾿єрі, я відчуваю, що готовий заграти у великому клубі одного з топ-чемпіонатів. Знаю про інтерес команд найвищого рівня, і це мене радує. Але поки що я зосереджений на своїх обов᾿язках у «Динамо».

«Інтерес німецьких і британських клубів? Я не маю пріорітетів, просто хочу робити свій вклад у гру великого клубу, який виступає на євроарені. У «Динамо» мій рівень виріс, і я думаю, що готовий до цього.

Чи можна буде побачити мене в Італії вже у січні? Це рішення не повністю залежить від мене. Але у мене є бажання зробити серйозний крок і спробувати свої сили у топ-клубі», − сказав Драгович в інтерв᾿ю італійському порталу Calciomercato.