Анатолій Попов: «За кошти ФІФА та УЄФА будуть побудовані 17-18 стадіонів у всіх регіонах України»

Футбол України 3 Грудня, 11:52 668
Анатолій Попов: «За кошти ФІФА та УЄФА будуть побудовані 17-18 стадіонів у всіх регіонах України»   | 19-27
Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов розповів про ситуацію з будівництвом у Вишгороді бази для збірної України, а також поділився інформацією, про що будуть говорити на сьогоднішньому Виконкомі Федерації футбольні чиновники.

Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов в ефірі телеканалу «Футбол 1» розповів про ситуацію з будівництвом у Вишгороді бази для збірної України, а також поділився інформацією, про що будуть говорити на сьогоднішньому Виконкомі Федерації футбольні чиновники.

- Чи буде побудована база у Вишгороді?

- У Вишгороді буде побудований стадіон на 500 місць з повнорозмірним полем і необхідною інфраструктурою. Стадіон буде використовуватися для дитячо-юнацького та масового футболу.

- Чому від бази перейшли до міні-стадіону?

- Соціально-економічна ситуація в країні кардинально змінилася в гіршу сторону і змусила нас переформатувати проект з будівництва манежу для збірних. Тому ФФУ вирішила призупинити будівництво. За рахунок коштів ФІФА та УЄФА будуть побудовані 17-18 міні-стадіонів у всіх регіонах України - там, де це найбільш потрібно.

- Цей проект мають затвердити сьогодні на Виконкомі?

- Так.

- Засоби давав УЄФА?

- УЄФА і ФІФА - загальна сума близько 5,5 мільйонів євро. Хочу заспокоїти вболівальників - кошти, які витрачені на вишукувальні роботи, в пісок не підуть, а залишаться і будуть використані для робіт з будівництва міні-стадіону із найсучаснішими вимогами. У Вишгороді ми плануємо пілотний проект - там є земля і все необхідне.

- Які питання будуть сьогодні розглядатися на засіданні?

- Цей пункт, про який ми зараз говоримо, а також ще один: «Допоможемо переселенцям із Криму і Донбасу». Акція масштабна, це не разовий захід. Ми розуміємо, що ситуація, на жаль, затягнулася, є чимало проблем, і ми повинні ці завдання вирішувати.