«Дніпру» буде дорого коштувати витівка фана, який на домашній грі з донецьким «Металургом» у понеділок (1:1) кинув з трибун сніжком в півзахисника «Металурга» Алешандре і потрапив бразильцеві у вухо.
Відповідно до дисциплінарних правил ФФУ, за цю провину дніпрян чекає штраф в 100 тисяч грн. Що цікаво, сам бразилець з іронією відреагував на потрапляння в голову, нагородивши метальника... оплесками.
«Лікар оглянув гравця, забиття немає, проїхали», - сказали «Сегодня» в донецькому клубі.