Президент «Стяуа»: «Переможемо «Динамо» та вийдемо в єврокубкову весну!»

Динамо Київ 3 Грудня, 12:55 747
Президент «Стяуа»: «Переможемо «Динамо» та вийдемо в єврокубкову весну!»  | 19-27
Президент «Стяуа» Гельмут Дукадам оптимістично налаштований на заключний матч групового етапу Ліги Європи проти київського «Динамо».

Президент «Стяуа» Гельмут Дукадам оптимістично налаштований на заключний матч групового етапу Ліги Європи проти київського «Динамо».

«В Ольборзі ми провели одну з кращих своїх ігор, але нам не вдалося перемогти. На жаль, Кесеру не реалізував свої шанси, хоча зіграв дуже добре.

Думаю, що ми переможемо київське «Динамо» та отримаємо можливість пробитися у євпрокубкову весну», - заявив Дукадам в інтерв᾿ю радіо Sport Total.

Додамо, що для виходу у плей-оф бухарестській команді потрібно не лише перемагати «Динамо», а й сподіватися на втрату «Ольборгом» очок у матчі з «Ріу Аве».