Ігор Жабченко: «Ми бачимо відродження справжнього «Динамо»

Динамо Київ 3 Грудня, 13:42 752
Ігор Жабченко: «Ми бачимо відродження справжнього «Динамо»  | 19-27
Екс-футболіст збірної України Ігор Жабченко поділився враженнями від 14-го туру української прем'єр-ліги.

Екс-футболіст збірної України Ігор Жабченко поділився враженнями від 14-го туру української прем'єр-ліги в інтерв'ю газеті «Команда».

- «Шахтар» і «Динамо» впевнено перемогли, але рівень складності протистояння у них був різним?
- Гірникам легше далися три очки, хоча в першому таймі запорізький «Металург» зумів створити гостям чимало проблем. Запоріжці, слід зауважити, демонструють видовищний футбол, і в перспективі здатні на більше. Важливо, щоб у клубі припинилася тренерська чехарда. У «Динамо» суперник був складніше, але кияни за рахунок активності позбавили полтавчан м'яча, а за рахунок відмінної реалізації домоглися великої вікторії. Ми бачимо поступове відродження справжнього «Динамо» - потужної і класної команди.

- Хто з футболістів справив в 14-му турі на вас найбільше враження?
- Гра Бікфалві дуже сподобалася. Джексон вразив, хоча він здатний і на більше. Крім того, мені імпонує футбол у виконанні динамівця Рибалки, який виконує великий обсяг роботи. Запам'ятався також дубль Мбокані, - цитує слова Жабченка «Футбольний клуб».