«Мене вже встигли запитати: чому «Динамо» зі значними труднощами подолало команду, в якої в основі вийшли три виконавці стартового складу? Причин кілька. По-перше, ще напередодні матчу гравці та тренер киян казали, що хочуть іще у четвер вирішити питання виходу з групи, що, можливо, призвело до певної нервозності, сумбуру в їхніх діях. Друга причина, вважаю, — недооцінка: може бути, що столичні гравці, отримавши протоколи, побачили, хто їм протистоятиме, тож це трохи розхолодило їх. Ці два основні фактори зумовили те, що в діях підопічних Реброва було надто багато метушні, неточностей, нехлюйства, а грубих помилок допускався навіть настільки досвідчений футболіст, як Данило Сілва. Утім, усе це стосується першого тайму. У другому ситуація виправилася, гадаю, в перерві Сергій Станіславович поговорив із підопічними на підвищених тонах. Відтак «Динамо» елементарно зуміло зробити те, чого від нього чекали, тому співати команді особливих дифірамбів зовсім не варто.
Тепер щодо дій окремих ліній. Багато нарікають на помилки оборонців, але тут хотів би зауважити два сутнісні моменти. Перший: у сучасному футболі обороняються всі й атакують також усі, а якщо цього немає, виникають проблеми. Веду до того, що в «Динамо» є певні проблеми із загальнокомандними діями, припустімо, їхні вінгери не допомагають захисникам, ось ті й допускають похибки. Друге: багато критики лунає на адресу юного Бурди, але, на мій погляд, набагато досвідченіший Драгович, який, до того ж, має постійне місце в основі, помиляється набагато більше. Іще кілька слів про найкращих, на мій погляд, виконавців матчу — воротарів. Сашко Шовковський… — ну, що тут скажеш — глиба! Жодної похибки не допустив, скидаю перед ним капелюха — стільки років на такому рівні! Тепер щодо Едерсона: гадаю, він провів найліпший матч у своєму житті: знаєте, іноді так трапляється, що людина впіймала кураж, отож їй удається абсолютно все. Причому, що цікаво, Едерсон не тільки показав хорошу реакцію, він, що найголовніше, сучасний воротар: зверніть увагу, наскільки класно він володіє грою ногами, як легко й ритмічно пересувається!» - наводить слова Бокалова ukrfootball.ua.