Смерть вболівальника «Депортіво» стане кінцем для всіх іспанських ультрас, заявив президент Професійної футбольної ліги Іспанії (LFP) Хав'єр Тебас.
У неділю уболівальник «Депортіво» помер після того, як отримав травми і впав у річку під час бійки, що сталася поруч зі стадіоном перед матчем чемпіонату Іспанії з «Атлетіко» в Мадриді. Всього в результаті зіткнень 11 осіб отримали різні травми, у жінки-офіцера поліції зламана рука, а 20 осіб були взяті під варту.
«Це кінець для ультрас. Ми покінчимо з ними», - наводить слова Тебаса «Р-Спорт».
Найближчим часом футбольна влада Іспанії має намір ввести ряд заходів для боротьби з футбольними хуліганами, такі як: вигнання агресивних угруповань зі стадіонів, часткове закриття фанатських секторів та створення підрозділів з попередження насильства.