Лукаш Шукала: «Найголовніше – виграти в «Динамо»

Динамо Київ 4 Грудня, 06:35 984
Лукаш Шукала: «Найголовніше – виграти в «Динамо»    | 19-27
Захисник румунського «Стяуа», з котрим киянам належить провести поєдинок 11 грудня в рамках групового етапу Ліги Європи, поділився очікуваннями від гри.

«Це природно, що після матчів збірної присутня втома, але не потрібно жалітись на це. Потрібно йти далі. Думаю, матч з «Динамо» Київ – найголовніше для нас. Звісно, ми будемо стежити за тим, як зіграють «Ольборг» та «Ріу Аве». При цьому, ми повинні перемоги. Я, особисто, сподіваюсь провести хорошу гру. Ми зосереджені на цьому матчі і зобов’язані здобувати три очки», - цитує Шукалу gsp.ro.