Новий тренер національної збірної Білорусі Олександр Хацкевич відповів на запитання журналістів у ході першої прес-конференції з приводу свого призначення.
«У мене була хороша робота. Але з'явилася хороша пропозиція, і я погодився. Знаю, що розглядалися й інші кандидатури. Про них я права говорити не маю. Безробітний може й хвилювася б.
Звичайно, я стежив за виступом збірної. Але як уболівальник. Навіть коли дивилися гру команд Білорусі та України, симпатії були на боці першої. Незважаючи на те, що я багато часу в Україні. Одне можу сказати точно: незалежно від суперника, в п'ять захисників наша збірна не гратиме.
Із ким радився? Дуже тісно підтримуємо стосунки з Віктором Михайловичем Гончаренко. Він повністю мене підтримав, коли ще працював у «Кубані». Потім, чесно, після звільнення, зізнався, що на нього також виходила федерація. Хто ще? Звичайно, це Сергій Ребров.
Іспанія - явний фаворит нашої групи, силу українців теж добре знаю. Але те, що так добре почне Словаччина, складно було передбачити. Вона справила якнайкраще враження. Це сильна команда. Перед стартом завжди є і віра, і надія. Але виступ словаків, все-таки, став одкровенням для багатьох фахівців.
Досвід? Сім років працюю, тільки один рік, як помічник. Шість років - головним. Та й я з шести років у футболі, у мене були хороші вчителі. Я бачив, як працювали Блохін, Сьомін. Це не рахуючи Лобановського і Малофєєва», - цитує Хацкевича Pressball.