U-21. 10-й тур. «Динамо» – «Металург» Д: 4:1

Динамо Київ 4 Грудня, 12:47 1069
U-21. 10-й тур. «Динамо» – «Металург» Д: 4:1  | 19-27
Динамівська молодіжка в останньому матчі цього року впевнено перемогла ровесників із донецького «Металурга».

Перемога дозволила підопічним іспанця Вісенте Гомеса на одне очко обійти луганську «Зорю» та завершити першу частину сезону на другому місці.

Чемпіонат U-21, 10-й тур

«Динамо» (Київ) – «Металург» (Донецьк) − 4:1

Голи: Буяльський – 6, Калітвінцев – 36, Чумак – 49, Трояновський – 66, Бесєдін – 90+2

«Динамо»: Рудько, Цуріков, Лук᾿янчук, Чумак, Михайличенко (Нагорний – 90), Харатін (К), Полегенько (Тимчик – 86), Калітвінцев (Кузик – 67), Казаков, Буяльский (Жикол – 67), Бєсєдин

Лава запасних: Солдатенко, Нестеренко, Щебетун

«Металург» Д: Пеньков (К), Подколзін, Калітов, Вільчинский, Мишенко, Кошман (Наполов – 68), Шарпар (Єфімчук – 46), Трояновський, Задерака (Євдокимов – 46; Дебелко – 82), Дегтярьов, Адорно (Красов – 63)

Лава запасних: Іванов, Мірошник

Попередження: Буяльський, Харатін, Євдокимов