Кілька гравців донецького «Металурга» були оштрафовані на великі суми (кілька тисяч доларів) за записане відео з піснею про Путіна.
Серед оштрафованих - Микола Морозюк, В'ячеслав Чечер та Василь Прийма.
Записане відео дуже не сподобалося одному із засновників «Металурга» Олегу Мкртчану, який заявив, що через цей ролик постраждав його бізнес в Росії.
Неофіційно в клубі факт штрафу підтвердили.
За чутками, через участь в ролику був виключений з «Металурга» воротар Антон Яшков, але в клубі цю інформацію спростували, пише Сегодня|Спорт.