Донецький «Металург» оштрафував гравців за пісню про Путіна. ВІДЕО

Футбол України 4 Грудня, 17:28 2419
Донецький «Металург» оштрафував гравців за пісню про Путіна. ВІДЕО   | 19-27
Кілька гравців донецького «Металурга» були оштрафовані на великі суми (кілька тисяч доларів) за записане відео з піснею про Путіна.

Кілька гравців донецького «Металурга» були оштрафовані на великі суми (кілька тисяч доларів) за записане відео з піснею про Путіна.

Серед оштрафованих - Микола Морозюк, В'ячеслав Чечер та Василь Прийма.

Записане відео дуже не сподобалося одному із засновників «Металурга» Олегу Мкртчану, який заявив, що через цей ролик постраждав його бізнес в Росії.

Неофіційно в клубі факт штрафу підтвердили.

За чутками, через участь в ролику був виключений з «Металурга» воротар Антон Яшков, але в клубі цю інформацію спростували, пише Сегодня|Спорт.