Система фіксації гола буде застосовуватися в Бундеслізі з наступного сезону

Світовий футбол 4 Грудня, 18:40 536
Система фіксації гола буде застосовуватися в Бундеслізі з наступного сезону  | 19-27
Клуби елітного дивізіону чемпіонату Німеччини схвалили введення автоматичної системи фіксації голу (GLT) з сезону-2015/16.

За словами президента Німецької футбольної ліги (DFL) Райнхарда Раубалля, за GLT проголосували 15 з 18 клубів Бундесліги, що перевищило необхідну кількість голосів (понад 2/3 від усіх команд) для введення системи. Попередня спроба затвердити GLT в березні провалилася, але з ініціативи мюнхенської «Баварії» питання знову було винесено на голосування, пише «Р-Спорт».

Раніше ФІФА затвердила використання у футболі автоматичної системи фіксації голу, вона застосовувалася на чемпіонаті світу-2014 в Бразилії і буде використана на клубній світовій першості. Крім того, ця система вже застосовується в матчах англійської прем'єр-ліги.