Екс-футболіст київського «Динамо» Олександр Алієв в інтерв'ю програмі Алли Бублій «Моя гра» поділився враженнями від роботи Сергія Реброва в своїй колишній команді.
- Призначення Реброва тебе здивувало?
- Здивувало. Станіславович завжди допомагав, а потім раз - і головний тренер.
- «Динамо» Реброва подобається?
- Так. Дуже подобається. Бачу, що команда пресингує і більше володіє м'ячем. За останні п'ять років команда вперше обігрує «Шахтар».
Подобається, що команда не б'є м'яч кудись, а тримає його. Це починаючи від Шовковського і закінчуючи центральним нападаючим. Хто там зараз грає, Кравець або Мбокані? Вони тримають м'яч, контролюють гру. Я люблю такий футбол.
- А яка тактика була у Блохіна?
- Не знаєш, що робити - бий вперед.
- «Бий вперед - гра прийде»?
- Так, ось так от, - наводить слова Алієва «Террикон».