Суперник «Динамо» вийшов у півфінал Кубка Румунії

Динамо Київ 5 Грудня, 09:41 571
Суперник «Динамо» вийшов у півфінал Кубка Румунії   | 19-27
«Стяуа», проти якого «біло-сині» зіграють у заключному матчі групового етапу Ліги Європи 11 грудня, вийшов у півфінал Кубка Румунії.

Перемогу армійцям у Крайові над «Университатей» на 69-ій хвилині приніс влучний удар Рауль Русеску.

Поєдинок команда Костянтина Гілке провела в такому складі: Кожокару - Ропа, Лучин, Папп, Латовлевічі, Препелица, Бреевельд, Станчу, Нягу (Санмертян, 63), Тоска (Чіпчу, 45), Русеску (А. Попа, 78).