Мітинг провів делегат ФФУ Володимир Фощій. Також у нараді взяли участь суддівський спостерігач Андрій Шандор і представник суддівської бригади Юрій Вакс. Делегат матчу підтвердив час початку гри - 19:00. О 17:30 обидві команди мають прибути на стадіон. Потім рефері затвердив ігрову форму. Донеччани вийдуть на матч у синій формі, а господарі в білій. Суддівська бригада вбереться у жовту форму, повідомляє прес-служба «Металурга».
Газон на стадіоні НСК «Олімпійський» в хорошому стані. Поле накрито спеціальною агротканиною, працює підігрів.