Півзахисники київського «Динамо» Юнес Беланда та Лукман Аруна повністю відновилися після ушкоджень і зможуть зіграти в матчі перенесеного 10-го туру УПЛ проти донецького «Металурга», повідомляє ТК «Футбол».
Нагадаємо, марокканський півзахисник киян пропускав матч проти полтавської «Ворскли», а нігерієць так і не зіграв жодного поєдинку за першу команду «Динамо», інформує Sport.ua.