Вісімдесят вісім іспанських фанатів отримали 5-річний бан на відвідування стадіонів

Світовий футбол 5 Грудня, 13:02 775
Вісімдесят вісім іспанських фанатів отримали 5-річний бан на відвідування стадіонів  | 19-27
Державна комісія з боротьби проти расизму, ксенофобії та нетерпимості в Іспанії заборонила 88 футбольним уболівальникам відвідувати стадіони протягом найближчих п'яти років у зв'язку з безладами перед матчем 13-го туру національного чемпіонату між мадридським «Атлетіко» і «Депортіво» (Ла-Корунья).

Державна комісія з боротьби проти расизму, ксенофобії та нетерпимості в Іспанії заборонила 88 футбольним уболівальникам відвідувати стадіони протягом найближчих п'яти років у зв'язку з безладами перед матчем 13-го туру національного чемпіонату між мадридським «Атлетіко» і «Депортіво» (Ла-Корунья).

У неділю вболівальник «Депортіво» помер, після того як отримав травми і впав у річку під час бійки, що сталася поруч зі стадіоном перед матчем чемпіонату Іспанії з «Атлетіко» в Мадриді. Всього в результаті зіткнень 11 осіб отримали різні травми, у жінки-офіцера поліції зламана рука, а 20 осіб були взяті під варту.

Крім дискваліфікації, 88 уболівальників оштрафовані на суму 60 001 євро. Після інциденту «Атлетіко» заборонив членам основного угруповання «ультрас» Frente Atletico відвідувати домашній стадіон команди, а «Депортіво» закрив частину стадіону, на якій розташовувалися фанати з об'єднання Riazor Blues.

Крім того, вісім уболівальників, причетних до заворушень під час матчу 12-го туру чемпіонату країни «Леванте» - «Валенсія», оштрафовані на суми більше 3 тисяч євро, п'ять з них не зможуть відвідувати стадіони один рік, а ще три - півроку, повідомляє «Р-Спорт».