Артем Путівцев: «Динамо» у порядку, але з ним можна боротися»

Динамо Київ 5 Грудня, 13:09 625
Артем Путівцев: «Динамо» у порядку, але з ним можна боротися»  | 19-27
Своїм секретом вдалих виступів у матчах проти лідерів чемпіонату перед поєдинком із «Динамо» поділився захисник донецького «Металурга» - Артем Путівцев.

Своїм секретом вдалих виступів у матчах проти лідерів чемпіонату перед поєдинком із «Динамо» поділився захисник донецького «Металурга» - Артем Путівцев.

- Напевно, не варто зайвий раз говорити про те, що «Шахтар», «Дніпро» та «Динамо» є особливими подразниками для всіх команд, яким на матчі з ними і налаштовуватися не потрібно. Та й граємо ми проти грандів у звичний час - увечері, а не о другій годині дня, як із іншими. Зрозуміло, що суперники знаходяться в однакових умовах, але це теж, мабуть, має якесь значення.

- Як збираєтеся діяти проти «Динамо»?

- Дисципліновано. Так, як діяли в Дніпропетровську, де не дозволили супернику розбігтися, а його лідерам - проявити свої найкращі якості. У киян дуже сильні фланги, і ми повинні їх закрити.

- У цьому чемпіонаті з динамівцями ти вже перетинався...

- Так, але про цю гру мені не дуже хочеться згадувати. Влітку я виступав ще в Маріуполі, і ми тоді потрапили з «Іллічівцем» під справжній каток, поступившись з рахунком 1:4. Вважаю, що в нинішньому сезоні «Динамо» знаходиться у великому порядку, але і з ним можна грати.

- У згаданій тобою зустрічі нападник «біло-синіх» Артем Кравець забив три м'ячі. Як його можна стримати?

- Будемо думати. Справа в тому, що під керівництвом Сергія Реброва зараз виступають три класних форварда, і всі вони - Кравець, Мбокані та Теодорчик - нападники високого рівня. Фактурні хлопці, добре грають головою і грамотно підставляють корпус, - цитує «Пресинг» інтерв'ю Путівцева газеті «Команда».