Батько Безуса: «Рома, скоріше за все, не в курсі»

Динамо Київ 5 Грудня, 13:17 1475
Батько Безуса: «Рома, скоріше за все, не в курсі»  | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Роман Безус навряд чи знає про свій можливий перехід до дніпропетровського «Дніпра» під час зимового міжсезоння. Про це розповів батько футболіста Анатолій Безус.

Півзахисник київського «Динамо» Роман Безус навряд чи знає про свій можливий перехід до дніпропетровського «Дніпра» під час зимового міжсезоння. Про це розповів батько футболіста Анатолій Безус.

"З цього приводу з сином не розмовляв. Сам нічого не знаю з приводу «Дніпра». І Рома, скоріше за все, теж не в курсі. Взагалі мені важко говорити про його кар'єру. Він доросла людина і такі речі має вирішувати самостійно», - сказав Безус-старший.

Водночас батько футболіста відзначив, що не знає причин, через які син зовсім не потрапляє до основного складу «Динамо».

"Я не працюю у системі столичного клубу і не є тренером «Динамо». Не бачу тренувального процесу, тому мені важко шукати причини невдач. Це — питання до тренерів клубу. Знаю, що Рома старається на тренування, віддається по повній. Значить десь він не вписується у схему, не підходить», - додав Анатолій Григорович.

"Звісно, для виправлення ситуації він повинен мати бойовий настрій. Але, по правді, дуже важко такий настрій підтримувати вже два роки», - підсумував батько гравця.

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, між керівництвом «Динамо» і «Дніпра» почалися перемовини про можливий перехід Романа Безуса до Дніпропетровської команди.