У матчі 16-туру чемпіонату Росії «Спартак» - «Ростов» відбувся черговий неприємний інцидент на расистському ґрунті, повідомляє «Обозреватель».
Футболіст гостей Канга Каку Келор не витримав провокації з боку московських уболівальників. У відповідь на «ухання» з трибун габонський півзахисник прямо на полі показав середній палець столичним фанатам.


Інцидент стався за на 87-й хвилині зустрічі. Матч завершився внічию - 1:1.