Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров відповів на запитання журналістів у ході прес-конференції після матчу перенесеного 10-го туру УПЛ із донецьким «Металургом» (3:0).
- Мені хотілося б, у першу чергу, привітати хлопців із закінченням першого кола, яке ми пройшли достойно. Тепер важливо добре відпочити та підготуватися до другої частини сезону. Зараз ми навіть трохи жалкуємо, що перше коло закінчується. Я бачу, що хлопці отримують задоволення від своєї роботи, і сподіваюся, що такий же настрій збережеться у них на другу частину чемпіонату.
- У другому таймі динамівці трохи піжонили. Ви це схвалюєте чи вкажете їм на таку поведінку?
- Я не вважаю, що хлопці піжонили. Не знаю, які технічні прийоми у вас називаються піжонством, якщо Ярмоленко віддав передачу п'ятою, і вона пройшла, напевно за рахунку 0-0 він так би неробив. Елементи, які негативно впливають на колективну гру, ми просимо не робити. Але я не думаю, що це було піжонство. Хлопці заслужили так грати. Через те, як футболісти терплять в останніх іграх - я не можу назвати їх піжонами.
- Уже можна говорити про те, кого з молодих футболістів «Динамо» Ви візьмете на збори?
- Ми обов'язково будемо брати молодь на збори, а конкретно визначимося перед від'їздом. Це потрібно і їм, і нам. Хлопці повинні знати, що у них завжди є шанс потрапити в першу команду. Вони повинні це доводити.
- Як легіонери з теплих країн переживають холоди?
- Ніхто з футболістів на погоду не скаржиться. Звичайно, холодно сидіти на лавці запасних і виходити на поле. Саме тому в Полтаві я не використовував всі три заміни - не розігрітим футболістам було б складно увійти в гру.
- Яка роль Теодорчика в нинішній команді? Чи не плануєте Ви надалі використовувати двох форвардів?
- Коли в команді негаразди, завжди говорять: починайте грати в два нападники. І коли команда виграє, теж пропонують грати в два форварди. Я згоден, що є така схема, і не проти її застосування, але це потрібно спочатку награвати на зборах.
Я радий, що всі наші форварди: Теодорчик, Кравець, Мбокані - витримують конкуренцію, не скаржаться на відсутність ігрової практики і розуміють, що грають найсильніші. Ніхто не ниє, не йде скаржитися тренеру, працюють на тренуваннях, а на поле вже виходить найсильніший.
Я часто розмовляю з Тео, поки він ще не досить добре володіє мовою, але ми спілкуємося через агента. Тео розуміє ситуацію і ще більше працює на тренуваннях.
- Сергію Станіславовичу, вітаємо Вас із закінченням першого кола, бажаємо успішно закінчити груповий етап Ліги Європи і продовжити хороші виступи в наступному сезоні.
- А питання не буде? (Посміхається) Дякую!