Антон Поступаленко: «Це найважча наша гра»

Динамо Київ 5 Грудня, 19:47 1547
Антон Поступаленко: «Це найважча наша гра»    | 19-27
Півзахисник донецького «Металурга» Антон Поступаленко оцінив гру з київським «Динамо» та розповів про справи у клубі.

Півзахисник донецького «Металурга» Антон Поступаленко оцінив гру з київським «Динамо» та розповів про справи у клубі.

- «Динамо» було дуже сильним сьогодні. Це найважча наша гра. Вийшов дуже важкий поєдинок.

- Холодно було грати?

- Коли я вийшов, холод трохи відчувався. Не знаю, як всю гру, але коли я вийшов, мені відчувалось, що було дуже холодно.

- Як оцінює клуб першу частину сезону?

- Керівник наш зайшов і сказав, що в цій ситуації, в якій ми зараз знаходимося (в тому, що ми далеко від дому) - результат в принципі нормальний. Приймаємо не на своєму стадіоні, але поки так, як є.

Тепер у нас відпочинок і ми збираємося 12 січня, а 15 вилітаємо на збори до Анталії, там будемо готуватися.

- Тривожно у відпустку виходити?

- Ні, не тривожно, але те, що відбувається в нашій країні, на нашому стадіоні, в нашому місті... Звичайно, хотілося б грати в Донецьку, але це вже не від нас залежить. Будемо сподіватися, що все стане на свої місця і ми будемо жити в нашій рідній країні, де буде все добре і мирно.

- Яка фінансова ситуація в клубі?

- Все виплачується, все вчасно, в цьому плані проблем немає.