Вже за традицією, після матчу форвард «Динамо» Дьємерсі Мбокані ділиться враженнями з читачами своєї сторінки у соціальній мережі «Фейсбук».
«Нова перемога та новий гол сьогодні проти донецького «Металурга» (3-0)!! Дякую Тобі, Господь», - написав Мбокані та додав своє гасло, - «Долати перешкоди і ніколи не здаватися!!»
