Олександр Шовковський: «Думаю, що ми заслужено знаходимося на першому місці». ВІДЕО

Динамо Київ 5 Грудня, 20:49 2143
Олександр Шовковський: «Думаю, що ми заслужено знаходимося на першому місці». ВІДЕО     | 19-27
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський після перемоги над «Металургом» (3-0) прокоментував зустріч та оцінив гру своєї команди за осінній період.

Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський після перемоги над «Металургом» (3-0) прокоментував зустріч та оцінив гру своєї команди за осінній період.

- В цілому настрій, звичайно ж, хороший. Я вважаю, що ми досить високого рівня провели осінній етап Чемпіонату України. Обійшлося без якихось помилок, команда грала і показувала свій рівень, грала легко. Вимальовується малюнок гри і є результат. Я думаю, що ми заслужено знаходимося на першому місці.

- Сьогодні «Динамо» було настільки сильним, або суперник був слабкий?

- Суперник досить сильний, подивіться на те, у яких команд вони відібрали очки. Вони відібрали очки у наших головних конкурентів, і це говорить саме за себе. Ми готувалися до цієї гри, ми знали сильні сторони нашого суперника, і ми намагалися нівелювати їх, при цьому зіграти на своїх сильних якостях і використовувати ті помилки, які є у суперника в обороні. Я вважаю, що ми повністю реалізували задумане. У першому таймі ми вже довели рахунок до прийнятного для нас, і в другому таймі мали ряд прекрасних можливостей для того, щоб збільшити рахунок. У підсумку, результат 3-0 переконливий.

- Попереду матч зі «Стяуа», чи важко буде на нього налаштуватися?

- Можливо так, але ми ставимо перед собою в кожному матчі мету - перемогу, незалежно від турніру, рангу і стану.

- Що сказав Сергій Станіславович після матчу?

- Він подякував команді за осінній період і сказав, щоб готувалися до останньої зустрічі в Лізі Європи. У нас стоїть завдання вийти з першого місця в групі.

- Ходять чутки, що для «Стяуа» матч з «Динамо» стане останнім в історії. Чи не буде у них додаткової мотивації?

- Це їхні проблеми, нас це мало цікавить. Нас цікавить якість своєї гри, підготуватися і реалізувати. Розумію, що десь буде, не так просто, тому, що основне завдання ми вирішили, тим більше кінець сезону, втома накопичилася, але факт є фактом - треба виходити і останню гру грати. Тим більше, дуже вже багато розмов, я не люблю цього. Я завжди намагаюся ставитися шанобливо до будь-якого суперника, перед грою намагаюся не коментувати нічого, після гри вже можна щось говорити, а до гри який сенс.

- Що ви можете сказати «Стяуа» як про команду?

- Зараз нічого не можу сказати, ми ще не готувалися. У нас два дні вихідних - субота, неділя, а в понеділок, вівторок у нас буде ретельний розбір останніх ігор цієї команди. Подивимося їх сильні якості, де на наш погляд є проблеми і виходячи з цього тренерський штаб запропонує нам тактику і стратегію на цей матч.

- «Динамо» знадобилося 5-ть матчів, щоб вийти достроково у плей-офф. Який матч був найважчий для команди?

- Думаю, найважчий матч був вдома з «Ольборгом», коли опинившись у меншості ми все таки виграли цю важливу гру. Тим більше, потрібно було показати самому собі, що у виїзному поєдинку було непорозуміння.

- Наскільки ви задоволеними цими 5-ма першими матчами в ЛЄ?

- Я не поділяю на задоволений, чи не задоволений - результат нас влаштовує. По помилках розглядаю кожну дію. Точно так само підходить тренерський штаб до розбору гри. Є позитивні моменти - акцентуємо увагу на цьому, є негативні - вказуємо на помилки. Не для того, щоб когось присоромити або образити, а для того, щоб у майбутньому цього не повторювалося. Хлопці це розуміють і як результат, ви бачите, що в тактичному плані команда грає набагато сильніше, набагато краще. Є азарт, є сенс на футбольному полі, є рух, як наслідок і малюнок гри, і результат.

- Які у Вас враження залишилися від гри збірної?

- Не буду коментувати матчі збірної. Я переживав за наших гравців, щоб вони не отримали травму.