Захисник київського «Динамо» Александар Драгович, після перемоги над донецьким «Металургом», поділився своїми емоціями в одній з соціальних мереж.
- Здобули перемогу. До зимової перерви йдемо без втрат. Наразі вся увага на «Стяуа», - написав Драгович.
