Віктор Вацко та Роман Бебех хвалять київське «Динамо»

Динамо Київ 5 Грудня, 22:35 2595
Віктор Вацко та Роман Бебех хвалять київське «Динамо»  | 19-27
Відомі футбольні коментатори Віктор Вацко та Роман Бебех поділилися враженнями від гри «Динамо».

«Такого злагодженого, агресивного, швидкого і динамічного Динамо у грудні-місяці я й не пригадаю! Браво!», - написав Вацко у своєму «Твіттері».

Роман Бебех, який коментував матч «Динамо» з донецьким «Металургом» також підкреслив, що київський клуб виглядав дуже гідно:

«Динамо дуже сподобалось по грі. У Металурга не було шансів!», - поділився Бебех з читачами свого «Твіттера».