Рішенням президента ФК «Металіст» Олександр Бойцан призначений заступником генерального директора зі спортивної роботи. Про це повідомляє офіційний сайт харківського клубу.
«Я радий приступити до роботи і дякую Сергію Віталійовичу Курченку за надану довіру. Я вже встиг ознайомитися з інфраструктурою клубу, клубною базою, командою, стадіоном і дитячої академією, роботі з удосконалення якої планую приділити особливу увагу. Я бачу величезну перспективу клубу і буду щасливий вписати нові успішні сторінки в його історію. Упевнений, що рухатися вперед ми повинні всі разом, включаючи вболівальників, а тому вже найближчим часом розраховую з ними зустрітися і поспілкуватися про сьогодення і майбутнє команди», - зазначив Олександр Бойцан.
Нагадаємо, що раніше Бойцан обіймав посаду гендиректора СК «Таврія».