Едмар: «Не стежу за ситуацією на сході України»

Футбол України 6 Грудня, 13:37 902
Едмар: «Не стежу за ситуацією на сході України»  | 19-27
Один із лідерів харківського «Металіста» Едмар оцінив першу половину сезону та розповів про свої перспективи в клубі.

Один із лідерів харківського «Металіста» Едмар оцінив першу половину сезону та розповів про свої перспективи в клубі.

«Звичайно, ситуація була складна і в цьому є не тільки футбольні причини. Ситуація в країні також вплинула на наші виступи. В цілому хотілося б показати більш успішний результат. Ми вже звикли постійно знаходитися зверху таблиці на другому-третьому місці. Якщо закінчимо цей рік четвертими - це можна буде вважати хорошим результатом».

«Невдача в Лізі Європи не має якоїсь однієї причини. Те, що ми не грали в Харкові - одна з них. Однозначно якби грали в Харкові, то у нас зараз було б не нуль очок. Наші вболівальники сильно допомагають і надають додаткові сили».

«Я не стежу за ситуацією на сході України. Я - футболіст і повинен грати в футбол, а не політикою займатися. Ці питання повинні вирішувати зовсім інші люди».

«Я вже вісім років у «Металісті» та мене тут прекрасно розуміють і знають. У мене влітку закінчується контракт, і поки він не закінчився, я буду сумлінно його відпрацьовувати. Говорити про своє майбутнє та про інші пропозиції я зараз не хочу, бо на даний момент гравець «Металіста». З цим клубом у мене ніяких проблем немає, і попереду ще є півроку. Думаю, достатньо часу, щоб провести розмову про продовження контракту», - сказав Едмар в інтерв'ю 1Football.info.