Олександр Шуфрич: «Питання щодо орендованих «Говерлою» футболістів компетентні вирішувати їх рідні клуби»

Динамо Київ 6 Грудня, 14:45 626
Олександр Шуфрич: «Питання щодо орендованих «Говерлою» футболістів компетентні вирішувати їх рідні клуби»  | 19-27
Віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич підвів підсумок першої половини сезону та розповів про долю орендованих футболістів.

Віце-президент «Говерли» Олександр Шуфрич підвів підсумок першої половини сезону та розповів про долю орендованих футболістів.

«Позиції Грозного обговоренню не підлягають. Оцінку роботі всьому тренерському штабу за підсумками календарного року клуб дає позитивну.

До відновлення тренувального процесу клуб підійде в кращому фінансовому становищі. Борги поетапно погашаються. Завдання номер один в міжсезоння - зберегти команду мінімум на 80 відсотків.

Питання щодо більшості орендованих футболістів компетентні вирішувати їх рідні клуби», - написав Шуфрич у своєму Твіттері.

Нагадаємо, що кольори «Говерли» на правах оренди захищає ціла група футболістів, які належать київському «Динамо: голкіпери Максим Коваль і Мирослав Бонь, захисники Віталійс Ягодінскіс і Сергій Люлька, півзахисники Сергій Мякушко та Віталій Каверін, форварди В'ячеслав Панфілов і Вадим Петров.