Цього тижня в Києві зустрілися власник «Дніпра» Ігор Коломойський і керівництво клубу в особі генерального директора Андрія Стеценка, виконавчого директора Андрія Русола та головного тренера команди Мирона Маркевича.
На зустрічі обговорювалася політика клубу в зимове трансферне вікно. Нагадаємо, що наставник дніпропетровців впевнений, що команді необхідне підсилення і що вона повна баласту, повідомляє fcdnipro.com.