Головний тренер «Амкара» Славолюб Муслін прокоментував складне фінансове становище у клубі, через яке футболісти та тренерський штаб вже чотири місяці не отримують заробітну плату.
«Востаннє нам заплатили за липень, і з тих пір ніяких змін, - розказав Муслін ТАСС. - Два тижні тому, перед зустріччю з «Арсеналом», відбулася на даний момент остання зустріч з керівництвом. Нам сказали, що грошей немає, і невідомо, коли вони будуть. «Грошей немає, можу тільки віддати свою нирку», - так нам сказав один з керівників».