Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров був присутній на сьогоднішній зустрічі «Олімпіка» та «Ворскли» (1:1), яка відбулася на стадіоні імені Баннікова.
Про це повідомляє MatchDay.
Джерело відзначає, що Ребров дивився матч у ложі для почесних гостей у компанії президента «Олімпіка» Владислава Гельзіна.
Про причини, які привели наставника «Динамо» на цей поєдинок, залишається лише здогадуватися.