Сергій Ребров відвідав матч «Олімпік» - «Ворскла»

Динамо Київ 6 Грудня, 15:20 1969
Сергій Ребров відвідав матч «Олімпік» - «Ворскла»  | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров був присутній на сьогоднішній зустрічі «Олімпіка» та «Ворскли» (1:1), яка відбулася на стадіоні імені Баннікова.

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров був присутній на сьогоднішній зустрічі «Олімпіка» та «Ворскли» (1:1), яка відбулася на стадіоні імені Баннікова.

Про це повідомляє MatchDay.

Джерело відзначає, що Ребров дивився матч у ложі для почесних гостей у компанії президента «Олімпіка» Владислава Гельзіна.

Про причини, які привели наставника «Динамо» на цей поєдинок, залишається лише здогадуватися.