Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов, прокоментував ситуацію у київському «Динамо»
- Погоджуюся з Ребровим: мені теж шкода, що в чемпіонаті настає перерва. Аж надто здорово грає «Динамо», в чудовій формі Ленс, Ярмоленко, додав Велозо, Мбокані двічі вийшовши у старті, після травми, забив три м'ячі. Це те «Динамо», яке радує око, розум і серце. Сподіваюся на продовження банкету!», - написав Шахов на своїй сторінці у Facebook.