Лідер «Говерли» йде з команди

Футбол України 6 Грудня, 17:24 1049
Лідер «Говерли» йде з команди   | 19-27
Захисник ужгородської «Говерли» і збірної Того Серж Акакпо незадоволений фінансовим становищем у клубі.

- Тут ситуація з грошима дійсно складна. Треба похвалити всіх футболістів за те, що вони викладаються на 100 відсотків, не маючи зарплати протягом місяців. Але це вже не перший подібний випадок у моїй кар'єрі. Але зараз особливо складно - у мене є сім'я, хвора мати, і я вже не можу оплачувати її перебування в лікарні, - цитує Акакпо Xsport.ua.

- Щодо подальшої кар'єри, впевнений в одному: повинен змінити клуб! Адже складно виступати за команду, де не платять грошей. До того ж я борець за характером, люблю випробування, хочу грати у великих матчах, перемагати. А в ужгородських умовах цього складно досягти. Мені здається, я готовий перейти в кращу команду. Хоча мені подобається Україна, я був би не проти залишитися тут, і якщо який-небудь сильний клуб запропонує контракт, залишуся, оскільки ваш чемпіонат хороший. В іншому випадку змушений буду переїхати в іншу країну, - розповів Серж.