Кешеру: «Ми зробимо все можливе, щоб перемогти «Динамо»

Динамо Київ 6 Грудня, 19:14 740
Кешеру: «Ми зробимо все можливе, щоб перемогти «Динамо»  | 19-27
Форвард румунського «Стяуа» Клаудіу Кешеру впевнений у перемозі над київським «Динамо».

«Я впевнений, що ми зіграємо навесні у Лізі Європи. Я думаю, що «Ріу Аве» виграє в «Ольборга», тому що португальці хороша команда.

Ми зробимо все можливе, щоб перемогти «Динамо». Це буде важлива гра, і ми виграємо, щоб подякувати тим 50 000 вболівальників на трибунах», - сказав Кешеру румунським ЗМІ.