«Я впевнений, що ми зіграємо навесні у Лізі Європи. Я думаю, що «Ріу Аве» виграє в «Ольборга», тому що португальці хороша команда.
Ми зробимо все можливе, щоб перемогти «Динамо». Це буде важлива гра, і ми виграємо, щоб подякувати тим 50 000 вболівальників на трибунах», - сказав Кешеру румунським ЗМІ.