Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Дотримав своє слово»

Динамо Київ 19 Серпня, 07:57 769
Андрій ЯРМОЛЕНКО: «Дотримав своє слово» | 19-27
Після перемоги над «Таврією» автор другого забитого м'яча Андрій Ярмоленко розповів про те, як проходило його відновлення, наскільки важко далися три очки:
- Перш за все, хочу подякувати наш медичний персонал за те, що так швидко поставили мене на ноги, а також тренера з фізпідготовки. Я працював з ним три дні, «підтягував» фізичний стан, оскільки майже тиждень нічого не робив. Ні доктора, ні тренерський штаб мене не квапив, сказали, я сам відчую, коли пройде біль, тоді й можна буде повернутися на поле. Вже в четвер я почав активну роботу, не відчував дискомфорту і не бачив причин не готуватися з командою до цієї зустрічі.

- Тайсон перед вами хоча б вибачився?

- Казали, що він щось написав в одній із соціальних мереж. Я вже говорив, що не тримаю на нього ніякої образи, футбол - це контактний вид спорту, в ньому всяке буває.

- З вашим поверненням команда знову почала перемагати ...

- «Шахтарю» то зі мною програли, так що ваша прикмета не працює (посміхається). Не варто в цьому шукати причину. А взагалі, я не проти, якщо зі мною «Динамо» буде тільки перемагати (посміхається).

- М'яч довго не йшов у ворота, а як би самі оцінили реалізацію, свою і команди?

- Безумовно, потрібно реалізовувати моменти, які у мене були, з голами приходить впевненість і стабільність. Те ж саме можу сказати і з приводу команди - необхідно намагатися забити в кожному моменті, але це не завжди виходить, треба працювати.

- Який діалог у вас відбувся з Олегом Блохіним незадовго до того, як ви забили?

- Була моя вина в тому, що ми розіграли кутовий, після чого трапилася обрізка, тренер вказав на це, от і все, нічого особливого не сталося, ми просто обговорили ігровий момент.

- Після того, як ви забили другий м'яч, ви побігли до лавки запасних і обнялися з Максимом Ковалем. Що це означало?

- Просто перед грою він сказав, що, якщо я заб'ю, щоб прибіг туди, де він сидів, я пообіцяв, так що довелося тримати слово (посміхається).

- Наскільки важкою вийшла перемога над «Таврією», в цілому?

- Сьогодні було важливо виграти будь-якою ціною, нам обов'язково були потрібні ці три очки. Не можу сказати, що було легко, адже сімферопольці добре оборонялися, особливо в першому таймі - всім складом, і у нас не було простору, тому і в атаці мало, що виходило. Про атаку вони навіть не думали, так що потрібно було тільки забити перший м'яч, а після нього грати стало набагато легше. Вони розкрилися, з'явилися вільні зони, те, що нам і було потрібно.

- Чи може команда далі прогресувати, рухатися вперед?

- Відступати нам нікуди, ми і так перебуваємо не на своєму місці. Сподіваюся, що в майбутньому ми не будемо втрачати очки, оскільки наших втрат і так вже вистачить на весь сезон

- Чого чекаєте від майбутнього матчу з «Актобе»?

- Сьогодні ми ще не будемо про це думати, вже завтра після відновних процедур почнемо підготовку до наступного суперника, будемо вивчати його сильні і слабкі сторони, тому що нам обов'язково потрібно потрапити в груповий етап.