На матч «Стяуа» - «Динамо» продано 50 тисяч квитків

Динамо Київ 7 Грудня, 11:28 931
На матч «Стяуа» - «Динамо» продано 50 тисяч квитків  | 19-27
На матч заключного туру групового етапу Ліги Європи «Стяуа» - «Динамо» продано 50 тисяч квитків.
На матч заключного туру групового етапу Ліги Європи «Стяуа» - «Динамо» продано 50 тисяч квитків.

Зазначимо, що «Національний стадіон» в Бухаресті, на якому проводить свої матчі «Стяуа», вміщує 55 600 глядачів, повідомляє Трибуна

Нагадаємо, київське «Динамо», у минулому турі перегравши «Ріу Аве», забезпечило собі прохід у плей-офф Ліги Європи, маючи в активі 12 очок. Наразі друге місце в групі посідає «Ольборг» з 9 пунктами, «Стяуа» розташувалася на третьому місці з 7 очками. Аутсайдер квартету «Ріу Аве» втратив шанси на вихід в 1/16 фіналу.