Мірча Луческу: «В матчах з «Динамо» та «Дніпром» суддівство було неадекватним»

Динамо Київ 7 Грудня, 13:21 1321
Мірча Луческу: «В матчах з «Динамо» та «Дніпром» суддівство було неадекватним»   | 19-27
Тренер «гірників» Мірча Луческу, підбиваючи підсумки першого півкола УПЛ, розповів про те, чому «Шахтар» втратив першість українського чемпіонату.

Тренер «гірників» Мірча Луческу, підбиваючи підсумки першого півкола УПЛ, розповів клубній прес-службі про те, чому «Шахтар» втратив першість українського чемпіонату.

«Сумніваюся, що за мого досвіду хтось може чинити на мене тиск. Так, можуть приймати некоректні рішення. Наприклад, я говорив про те, що, якщо не буде схвалений мій варіант розіграшу чемпіонату, то у важливих матчах будуть допущені помилки. І будуть втрачені очки, які потім дуже складно надолужити. Це трапилося в поєдинку з «Динамо» за неадекватного суддівства – з видаленням Шевчука і багатьма картками. Те ж саме відбулося в грі з «Дніпром». Якби Калінічу була пред'явлена червона картка, напевно ми б перемогли. І не втратили би п'ять очок: три з «Динамо» і два з «Дніпром». І те, що я попереджав про це, вкотре підтверджує: я передбачав ситуацію. Підкреслював: якщо чемпіонат проводитиметься в такому форматі, в іграх безпосередньо лідерів губитимуться очки».