.
«Я опинився у футбольному клубі «Волинь» на запрошення Віталія Кварцяного. Добре пам'ятаю, як він працював з командою. Тренер був дуже емоційний та імпульсивний.
Одного разу після першого тайму ми сидимо в роздягальні, а Віталій Володимирович обурюється: «Як ви граєте! Невже не можна ось так!» І розбігся прямо в роздягальні, тут же послизнувся і як влетів у стіну вперед ногами! І як ні в чому не бувало: «Ось так треба в підкатах грати! Вигризати м'яч з останніх сил!».
Тренування у Віталія Кварцяного теж проходили іноді досить своєрідно. Нас виганяли на трасу, де ми бігли прямо по асфальту. Було вже темно, а поруч з шосе мчали машини. Тренер же їхав на автобусі позаду нас, світив нам фарами і стежив, хто як біжить», - цитує Тимощука sports.ru.