Фанати вибігли на поле, щоб «поспілкуватися» з головним арбітром матчу Дмитром Кутаковим. Рефері вчасно втік.
Фанати ледь не побили арбітра у матчі «Волинь» - «Металіст». ВІДЕО
Фанати вибігли на поле, щоб «поспілкуватися» з головним арбітром матчу Дмитром Кутаковим. Рефері вчасно втік.