У стані суперника київського «Динамо» в заключному матчі групового етапу Ліги Європи «Стяуа» розгорається полум'я справжнього скандалу.
Минулого тижня міністерство оборони Румунії виграло суд у ФК «Стяуа» на предмет володіння брендом «Стяуа», а саме ім'ям, логотипом і клубними кольорами.
Перемовини між представниками власника клубу Джіджі Бекалі, який зараз відбуває свій тюремний термін і чиновниками військового відомства вже почалися, але поки пройшли безрезультатно, так як господар найтитулованішого клубу Румунії відмовляється виплатити міноборони шестимільйонну компенсацію.
Якщо переговори ні до чого не приведуть, то міністерство оборони буде намагатися через суд отримати компенсацію від трансферів, прибутку клубу і телевізійних прав в період з 2004 по 2014 роки.
Паралельно Бекалі віддав вказівку про реєстрацію нового товарного знака. «Стяуа Бухарест» може стати просто «Стяуа», мати жовті кольори, а логотип буде представлений в світлих тонах червоно-синього кольору.