«Ми повинні виконати свій обов’язок та перемогти «Динамо», але гра буде дуже складна. Думаю, що «Ольборгу» буде важко перемогти «Ріу Аве», я сподіваюсь», - сказав Гилке в інтерв’ю румунським ЗМІ.
Тренер «Стяуа»: «Буде дуже складна гра, але ми повинні перемогти «Динамо»
Головний тренер румунського «Стяуа» Константін Гилке про майбутній матч з київським «Динамо».