До слова, на трибунах стадіону перебувало чимало військових у камуфляжах, які активно перегукувалися із фанатами «Карпат», що розташувалися неподалік. Лише Олексій Гай вийшов без футболки – причини таких дій хавбека «Чорноморця» стануть відомі згодом.
Чергове непорозуміння з патріотичними футболками
Одеський «Чорноморець» підтримав запропоновану раніше «Карпатами» акцію на підтримку українського війська і вийшов на поле у патріотичних футболках.