Президент «Динамо» Київ Ігор Суркіс розповів програмі «Профутбол» про чутки навколо Романа Безуса, про майбутні трансфери та мету команди на зимове міжсезоння.
- Це не відповідає дійсності. Безус - гравець київського «Динамо». Для того, щоб говорити, що хтось піде, ми повинні отримати пропозицію. Офіційну пропозицію, а не на рівні чуток. Звичайно, Рому може не влаштовувати те положення справ, яке йому надається в команді в плані ігрового часу, але він гравець київського «Динамо». Він завжди, коли треба виходив і віддавався на футбольному полі. Так, сьогодні може бути тренерському штабу здається, що хтось сильніший, але завтра, не дай Бог, хтось отримає травму, Рома завжди готовий вийти і допомогти. У наступному сезоні може Безус підготуватися і буде сильніше, ніж хтось інший, значить він буде.
- Правда, що «Динамо» шукає лівого захисника?
- Ми в пошуку не тільки лівого захисника, ми й опорного шукаємо, дивимося гравця і в середину поля, припустимо атакуючого. Від нас може в будь-яку хвилину отримати пропозицію хтось піти. Ми весь час перебуваємо в пошуку. У нас є цілий ряд гравців на замітку, але це трансферне вікно коротке, тому найголовнішим завдання ми з Сергієм Станіславовичем визначили зберегти цей склад, взяти молодь на збори (особливо на перший). Того ж Мякушко із Закарпаття, який чудово грає і демонструє хорошу гру. Постаратися в тих умовах, в яких живе сьогодні наша країна, зберегти склад - це найголовніше завдання на сьогоднішній день.
- Часто звучить прізвище Стрініча...
- Я не знаю, звідки беруться ці чутки, ми їм не цікавилися. Я законослухняна людина у футболі. Я знаю, що у Стрініча є діючий контракт з «Дніпром» і він, напевно захоче продовжити контракт. Ми з «Дніпром» у хороших стосунках. Ну як я буду провокувати Стрініча, щоб він не підписав контракт з «Дніпром», а перейшов в київське «Динамо»? Це нонсенс. Тим більше у нас, слава Богу, може бути вже в лютому почне на повну силу тренуватися Макаренко.