Ігор Суркіс розставив всі крапки над «і»

Динамо Київ 7 Грудня, 23:04 2909
Ігор Суркіс розставив всі крапки над «і»   | 19-27
Президент «Динамо» Київ Ігор Суркіс розповів програмі «Профутбол» про чутки навколо Романа Безуса, про майбутні трансфери та мету команди на зимове міжсезоння.

Президент «Динамо» Київ Ігор Суркіс розповів програмі «Профутбол» про чутки навколо Романа Безуса, про майбутні трансфери та мету команди на зимове міжсезоння.

- Це не відповідає дійсності. Безус - гравець київського «Динамо». Для того, щоб говорити, що хтось піде, ми повинні отримати пропозицію. Офіційну пропозицію, а не на рівні чуток. Звичайно, Рому може не влаштовувати те положення справ, яке йому надається в команді в плані ігрового часу, але він гравець київського «Динамо». Він завжди, коли треба виходив і віддавався на футбольному полі. Так, сьогодні може бути тренерському штабу здається, що хтось сильніший, але завтра, не дай Бог, хтось отримає травму, Рома завжди готовий вийти і допомогти. У наступному сезоні може Безус підготуватися і буде сильніше, ніж хтось інший, значить він буде.

- Правда, що «Динамо» шукає лівого захисника?

- Ми в пошуку не тільки лівого захисника, ми й опорного шукаємо, дивимося гравця і в середину поля, припустимо атакуючого. Від нас може в будь-яку хвилину отримати пропозицію хтось піти. Ми весь час перебуваємо в пошуку. У нас є цілий ряд гравців на замітку, але це трансферне вікно коротке, тому найголовнішим завдання ми з Сергієм Станіславовичем визначили зберегти цей склад, взяти молодь на збори (особливо на перший). Того ж Мякушко із Закарпаття, який чудово грає і демонструє хорошу гру. Постаратися в тих умовах, в яких живе сьогодні наша країна, зберегти склад - це найголовніше завдання на сьогоднішній день.

- Часто звучить прізвище Стрініча...

- Я не знаю, звідки беруться ці чутки, ми їм не цікавилися. Я законослухняна людина у футболі. Я знаю, що у Стрініча є діючий контракт з «Дніпром» і він, напевно захоче продовжити контракт. Ми з «Дніпром» у хороших стосунках. Ну як я буду провокувати Стрініча, щоб він не підписав контракт з «Дніпром», а перейшов в київське «Динамо»? Це нонсенс. Тим більше у нас, слава Богу, може бути вже в лютому почне на повну силу тренуватися Макаренко.