«Той футбол, який показує зараз «Динамо» Київ, тут не треба лукавити і щось вигадувати - вони на дуже хорошому ходу зараз. Це, насамперед заслуга їх тренера Сергія Реброва, що він зміг згуртувати і показує дуже гарний футбол: видовищний, технічний, швидкий - слів немає. Я думаю, що давно такої команди не було, як зараз «Динамо» Київ.
Я вважаю, що на 2014 рік Ярмоленко найсильніший футболіст в нашій країні, сильніше його я нікого не бачу. Він великий прогрес зробив. Всі знають, що він дуже прекрасний дріблер, швидкий технічний, скільки м'ячів забив він тільки лівою, зі зміщенням в ліву зону і в дальній кут.
Якщо розслабляться, то буде плачевно. Не можна розслаблятися, потрібно працювати. Що стосується цього року, вони заслужено виходять чемпіонами», - сказав Вернидуб.