Едуард Цихмейструк: «Шкода, що показуючи такий футбол «Динамо» виходить на зимову перерву»

Динамо Київ 7 Грудня, 23:36 798
Едуард Цихмейструк: «Шкода, що показуючи такий футбол «Динамо» виходить на зимову перерву»  | 19-27
Експерт програми «Профутбол» Едуард Цихмейструк оцінив нинішні кондиції київського «Динамо».

«Видно, що Ярмоленко отримує задоволення, він і розкутий, і фізичні кондиції хороші. Шкода, що показуючи такий футбол «Динамо» після «Стяуа» виходить на зимову перерву. Приємно дивитися навіть, як вболівальнику.

Я думаю, для Безуса ці збори будуть визначальні. Якщо він зуміє на зборах себе проявити, змусить задуматися тренера, що є ще один нападник, який претендує на місце в основному складі. Напевно, його шанс це збори», - підсумував Цихмейструк.