Тренер «Стяуа»: «Кияни дуже добре діють на контратаках»

Динамо Київ 8 Грудня, 14:26 985
Тренер «Стяуа»: «Кияни дуже добре діють на контратаках»  | 19-27
Головний тренер «Стяуа» Константін Ґилке поділився очікуваннями від матчу проти київського «Динамо», який відбудеться в рамках заключного 6-го туру групового етапу Ліги Європи.

Головний тренер «Стяуа» Константін Ґилке поділився очікуваннями від матчу проти київського «Динамо», який відбудеться в рамках заключного 6-го туру групового етапу Ліги Європи.

- Я сподіваюся, що якомога більше людей прийде в четвер на стадіон, щоб підтримати нас. Це важливий матч. Ми зробимо все для перемоги над «Динамо». Це дуже хороша команда з дуже хорошими гравцями.

Думаю, «Ольборгу» буде дуже важко виграти в «Ріу Аве». Я дивився матчі португальської команди в групі. Вони програли «Динамо», але мали багато моментів. Кияни дуже добре діють на контратаках, а португальці залишили їм надто багато простору.

Ми хочемо перемогти, щоб вийти до наступного раунду. Для цього необхідно продемонструвати хорошу гру і використати можливості, які у нас будуть. Футбол - це голи. Чим більше, тим краще. Ми спокійні. Наша мета залишається незмінною - це єврокубкова весна», - цитує Ґилке Digi Sport.