«Ковалець дуже згуртував нашу молодіжку. Шкода, що не вдалося обіграти німців, хоча, вважаю, що багато чого могло скластися для нас краще. Але що вже говорити... У «Говерлі» я багато чому вчуся у досвідчених майстрів Шацьких, Фещука і Райчевіча, а з колишніх динамівців спілкуюся з Буяльським і Калітвінцевим.
У «Динамо» я потрапив після того, як почали розформовувати «Оболонь». Ми грали товариський матч проти «дубля» «Динамо» і виграли 3:1, а я забив два голи.
Цієї зими планую полетіти з батьком на відпочинок до Шрі-Ланки. Автомобіля у мене немає. З їжі віддаю перевагу піці, хоча через режим її їсти не можна, але я зрідка дозволяю собі це задоволення на свята.
Моя мрія? У мене її немає, тому що я звик ставити цілі. Тому що мрії можуть не збуватися, а от до цілей потрібно йти з усім завзяттям, сподіваючись лише на себе», - сказав Мякушко на веб-конференції XSPORT.