Віктор Вацко: «Взимку в «Дніпрі» повинні з`явитися мінімум чотири новачки»

Футбол України 8 Грудня, 18:16 798
Віктор Вацко: «Взимку в «Дніпрі» повинні з`явитися мінімум чотири новачки»  | 19-27
Відомий коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay розмірковує про трансферну політику «Дніпра» в період зимового міжсезоння.

Відомий коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay розмірковує про трансферну політику «Дніпра» в період зимового міжсезоння.

«Сподіваюся, що «Дніпро» підсилиться якісно. Чим більше сильних футболістів у нашому чемпіонаті, чим більше сильних, якісних, самобутніх команд в нашому чемпіонаті, тим, власне, цей чемпіонат цікавіше. Зараз, наскільки мені відомо, є передумови говорити про реальність можливостей для якісного посилення команди».

«Гарячі» позиції - на поверхні. Це лівий захисник (я так розумію, що Стрініч все ж покине команду), центральний хав, атакувальний центральний півзахисник. Якщо піде Коноплянка - ще один вінгер. Думаю, від сильного центрального захисника, який, особливо, вміє якісно відкривати гру, «Дніпро» теж не відмовиться. Думаю, мінімум чотири нових футболіста взимку в «Дніпрі» повинні з'явитися».