Відомий коментатор Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay розмірковує про трансферну політику «Дніпра» в період зимового міжсезоння.
«Сподіваюся, що «Дніпро» підсилиться якісно. Чим більше сильних футболістів у нашому чемпіонаті, чим більше сильних, якісних, самобутніх команд в нашому чемпіонаті, тим, власне, цей чемпіонат цікавіше. Зараз, наскільки мені відомо, є передумови говорити про реальність можливостей для якісного посилення команди».
«Гарячі» позиції - на поверхні. Це лівий захисник (я так розумію, що Стрініч все ж покине команду), центральний хав, атакувальний центральний півзахисник. Якщо піде Коноплянка - ще один вінгер. Думаю, від сильного центрального захисника, який, особливо, вміє якісно відкривати гру, «Дніпро» теж не відмовиться. Думаю, мінімум чотири нових футболіста взимку в «Дніпрі» повинні з'явитися».