Джермейн Ленс: «Хочемо з гарним настроєм піти у відпустку»

Динамо Київ 8 Грудня, 19:36 1191
Джермейн Ленс: «Хочемо з гарним настроєм піти у відпустку»  | 19-27
11 грудня динамівці проведуть важливу заключну гру групового етапу Ліги Європи.

Про те який настрій зараз панує серед «біло-синіх» перед грою зі «Стяуа» офіційному клубному сайту розказав наш нідерландський легіонер Джермейн Ленс:

- У нас є гарна мотивація, чудовий настрій, дружня атмосфера в команді, нам просто потрібно зберегти це все до останнього матчу цього року.

Для нас важливо добре зіграти щоб з гарним настроєм піти у відпустку. Ми знаємо, що робити, тож, гра має бути цікавою. А після відпустки будемо готуватися до другої частини сезону.